Türkiye’de en çok işlem kapasitesine sahip bankalar arasında yer alan Garanti Bankası yenilikçiliğiyle ön plana çıkan bir banka oluyor. Kredi kartları konusunda müşterilerine geniş yelpazede hizmet veren Garanti, Türkiye’nin en çok kazanan ve kazandıran kredi kartı markalarından biri olarak ön plana çıkan “Bonus” un yaratıcısıdır. Uzun yıllardan beri milyonlarca müşteriyi portföyüne toplamayı başaran Garanti Bankası’ndan kredi kartı başvurusu yapmak çok kolay. Önünüzde birçok alternatif bulunuyor. İstediğiniz yolu seçerek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Güncel olarak GarantiOne hizmetinin yaratıcısı olan Garanti Bankası, gençler için bedava çok sayıda dağıtım yapmakta olup onlarca farklı kampanya altına imza atmaktadır. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Hangi kredi kartları bulunuyor gibi sorularınızın cevabını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartları

Garanti Bankası’nın birçok kredi kartı bulunmaktadır. Her kredi kartının kendine has özellikleri bulunsa da genel olarak avantajlar aynıdır. Hem Bonus, hem de garanti markasıyla alabileceğiniz kartlardan bonusu almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü Bonus kartların avantajları çok daha fazla.

  • Bonus Kredi Kartları
  • Miles & Smiles Kredi Kartları
  • American Express Kredi Kartı
  • Flexi Kredi Kartı

Bu söz konusu 4 farklı kredi kart seçeneğinden Bonus’u önersekte diğer kredi kartlarının avantajlarına bakarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Yapma

Garanti bankası kredi kartı başvurusu yapmak için birçok farklı yol bulunmaktadır. Bu yollardan dilediğinizi seçerek çok kolay bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi kartı başvurusundan onay aldığınız takdirde kartınızı Garanti şubesinden alabilirsiniz. Peki Garanti Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılmaktadır?

Garanti Bonus kredi kartlarına ya da yukarıda yer alan diğer kredi kartlarına aşağıda verecek olduğumuz yollarla başvuruda bulunabilir ve kredi kartı sahibi olma yolunda adım atabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu – İnternet

Garanti Bankası Kredi kartı başvurusunu en zahmetsiz şekilde İnternet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tek tıkla yapabileceğiniz başvuru süresi sonucunda onay alıp almama durumunuza göre kredi kartınız size teslim edilecektir. Garanti Bankası resmi İnternet sitesine giriş yaptıktan sonra başvurular bölümüne girip, kredi kartı başvurusundan istediğiniz kredi kartını seçtikten sonra başvuru yapabilirsiniz. Eğer Garanti Bankası müşteri değilseniz sizden yalnızca T.C. kimlik numaranız ve iletişim numaranız alınacaktır ve banka personeli sizlerle mesai saatleri içerisinde iletişime geçecektir. Eğer müşteriyseniz gerekli başvuru işlemlerini ayrıntılı şekilde yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu – Mobil

Garanti Bankası kredi kartı başvurunuzu mobil bankacılık üzerinden de rahatlıkla yapabilirsiniz. Android ve iOS’da yer alan Garanti Mobil ya da Garanti One uygulaması üzerinden başvuru yapma imkanınız var. Başvurular bölümüne girerek ardından kredi kartlarını tercih edip istediğiniz kredi kartına başvurabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu – Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası çağrı merkezini arayıp müşteri hizmetlerine bağlanarak da kredi kartı başvurusu yapmanız mümkün. Bunun için bankanın müşterisi olup olmamanız herhangi bir önem taşımıyor. 444 0 333 NO’lu çağrı merkezini arayarak bağlandığınız müşteri temsilcisine kredi kartına başvurmak istediğiniz belirtmeniz durumunda sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra başvurunuz sisteme işlenecektir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu – Şube

İnternet üzerinden başvurmak istemiyor, İnternet bilginiz bu durumda biraz zayıfsa her zaman olduğu gibi Garanti Bankası şubesinden kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Tüm Garanti Bankası şubeleri sizin kredi kartı başvuru işlemlerinizi alacaktır. Yanınızda nüfus cüzdanınızı götürmeniz kesinlikle tavsiye edilmektedir. Garanti Bankası şubesinde size form doldurtulacak, ardından ise gerekli bilgileriniz alınacak ve başvuru süreci başlayacaktır.

Garanti Kredi Kartı Bonus Card Avantajları

Garanti’nin kesinlikle tavsiye ettiğimiz en önemli kredi kartı Bonus Card oluyor. Klasik kart olarak öne çıkan bu kartın birçok kampanyası bulunuyor. Özellikle en büyük özelliği sizlere bonus puan kazandırma özelliği olarak ön plana çıkıyor. Yaptığınız her alışverişte kartınızda belirli miktarda bonus birikir. Ardından bu bonusları harcayabilirsiniz.

Bonus Card kullanarak yapılan her türlü harcama aylık 2.000 TL miktarından fazla olursa Bonus’un özel olan Gold avantajlarından faydalanabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra Garanti Bonus Card’ınızı Garanti Asistan, Garanti Vale gibi çeşitli hizmetlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

%1.84 oranındaki faiziyle birlikte nakit avans çekebilirsiniz. Eğer isterseniz nakit ödemeli değil taksitli ödemeli avans çekme ihtimaliniz de bulunmaktadır. Bu sayede anında nakit ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz.