Hafta İçi ATV’de ekrana gelen Esra Erol’un sunduğu Esra Erol’da programı 16.20 de yayınlanıyor. Her gün farklı konu işleyip, konuklar alan Esra Erol programın da, Kadriye ve Celal Adigözel çiftinin konusu işlendi.

Zonguldak’ta yasamakta olan, Kadriye Adigözel Esra Erol’da ya katılarak, kızının kocasını kendinden kaçırdığını 5 yıldır ayrı kaldıklarını ve barışmak istediğini söyledi. Uzun yıllardan sonra, eşini ilk defa Esra Erol’da gören Kadriye hanım, gözyaşlarını tutamadı.

5 yıldır küs olan 47 yıllık eşi Esra Erol barıştırdı

Eşi Celal Bey, Kadriye hanımla yaşamak istemediğini, kızı Sevda hanımın yanında kalmak istediğini belirtti. Programda yüzleşen aile tartışmalar yaşadı.

Esra Erol’dan Alkış Alacak Hareket

Program da günlerdir işlenen, Kadriye ve Celal çiftinin problemi, Esra Erol’un tüm çabalarıyla ve ısrarı ile çözüldü. Çift anlaşmaya vardır ve 5 senedir ayrı yaşayan çift barışmış oldu.

Canlı yayında, izleyicilerin de desteği ile barışan çift, alkışları topladı ve mutlu anlar yaşadı. Esra Erol’un arabulucu olması ile mutlu olan yaşlı çift stüdyodan mutlulukla ayrıldı.

Esra Erol Kimdir?

Esra Erol aslen Sinoplu dur. 12 Mayıs 1982 senesin de, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babasının ismi Seyfi’ dır. Polis memuru olan babasından ötürü, ilkokul, ortaokul ve liseyi Kütahya’ da bitirmiştir.

Kız lisesinden mezun olan Esra Erol, Çini seramik bölümünü bitirmiştir. Üniversite yi Açık Öğretim Fakültesinden bitirmiştir. Daha sonra spikerlik üzerine eğitimler almıştır. En son Marmara Üniversitesin den Radyo-televizyon bölümünden mezun olmuştur.

Lise yılların da hep beden eğitimi öğretmeni olmak isteyen Esra Erol, yerel radyo ve televizyonlar da çalışmaya başlamıştır.

Altın kelebek ödül törenin de iki kere ödül alan Esra Erol Türkiye’ de tanınan bir sunucu haline gelmiştir. Yaptığı programlar da engelli vatandaşlara olan desteği ile ilgi çeken Esra Erol 2010 senesin de Ali Özbir’ le evlenmiştir. İki çocuğu vardır. Uzun yıllar evlilik programı sunan Esra Erol şuan ATV ‘ de programına devam etmektedir. Kayıpları bulan ve aileleri kavuşturan Esra Erol alkışları toplamaktadır.