4 Bankadan Anında Onaylı 4 Bin TL İhtiyaç Kredisi! Yazar: Editor – 21 Ağustos 20209230 Bankalar müşterilerinin düşük limitli kredi ihtiyaçlarına hemen cevap vermeye çalışır. Bu kapsamda 4 bankadan anında onaylı kredi müjdesi geldi. Ortak bir kampanya hazırlayan 4 banka, müşterilerine anında onaylı 4 bin TL kredi vereceğini açıkladı. Bu yazımızda 4 Bankadan Anında Onaylı 4 Bin TL İhtiyaç Kredisi! Hakkında bilgi vereceğiz.


4 Bankadan Anında Onaylı 4 Bin TL İhtiyaç Kredisi! Yazar: Bankalardan hemen her tutarda kredi başvurusu yapılabiliyor. Birçok müşteri düşük nakit ihtiyaçlarına göre düşük tutarlı kredi başvurusunda bulunabiliyor. Düşük tutarlı krediler için müşterilerini uğraştırmak istemeyen 4 banka, ortak bir kampanyaya imza attı.

Anında Onaylı 4 TL Kredi!

Pandemi sürecinde insanların yaşadığı maddi sıkıntıları göz önünde bulunduran 4 banka, müşterilerinin 4 bin TL tutarlı düşük kredi taleplerine anında onay verme kararı aldı. Söz konusu 4 bankadan kredi başvurusunda bulunan müşteriler, hiç uğraşmak zorunda kalmadan kredilerini çekme şansına sahip olacaklar.

4 Bankadan Anında Onaylı 4 Bin TL İhtiyaç Kredisi başvurusunda bulunmak isteyen müşterilerin öncelikle bankalar tarafından belirlenmiş olan şartlara uygun olması gerekecek. Bankalar, kredi notu 1100 ve üzeri olan başvuruları olumlu olarak değerlendirecek.

Kredi Veren Bankalar

Anında onaylı 4 bin TL ihtiyaç kredisi veren bankalar şu şekilde sıralanıyor;

  • Garanti BBVA
  • ING Bank
  • QNB Finansbank
  • Yapı Kredi Bankası

Garanti Bankası

Garanti BBVA anında onaylı 4 bin TL ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisidir. Garanti BBVA üzerinden 4 bin TL tutarlı kredi alabilmek için müşterilerin en az 3 ay sigortalı olması gerekir. Kredi notunun 1100 ve üzerinde olması şartını da sunan Garanti BBVA, kimliği ile birlikte şubelerine giden müşterilerin başvurularını olumlu değerlendirecek.

ING Bank

ING Bank anında onaylı 4 bin TL ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisidir. ING Bank üzerinden 4 bin TL tutarlı kredi alabilmek için bankanın şubeleri ya da internet bankacılığı üzerinden başvuruda bulunmak gerekir. ING Bank üzerinden kredi çeken müşteriler, 3 ay ödemesiz dönemden faydalanma hakkına sahip olacaktır.

QNB Finans Bank


 

QNB Finansbank anında onaylı 4 bin TL ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisidir. QNB Finansbank üzerinden 4 bin TL tutarlı kredi alabilmek için banka tarafından belirlenen şartlara uygun olmak gerekir. Şartları sağlayan tüketiciler kimlik belgeleri ile en yakın şube üzerinden başvuru işlemini gerçekleştirebilir. Bunun yanında QNB Finansbank müşterisi olan tüketiciler, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden de başvurularını tamamlayabilirler.

Yapı Kredi

Yapı Kredi Bankası anında onaylı 4 bin TL ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisidir. Yapı Kredi Bankası üzerinden 4 bin TL tutarlı kredi alabilmek için herhangi bir şarta uymak gerekmemektedir. Tüketicilerin sadece 1100 ve üzerinde kredi notuna sahip olması yeterli olacaktır. Yapı Kredi Bankası 4 bin TL kredi başvurusun bulunmak için tüketicilerin banka şubelerini ya da internet bankacılığını kullanması gerekir. Yapı Kredi Bankası müşterileri mobil bankacılık uygulaması üzerinden de başvuruda bulunabilirler.