Olay Kayseri’de gerçekleşmişti Emel Öner’in eski eşinden olan 3 yaşındaki oğlunu döverek öldüren Harun Sezer aradan iki hafta geçtikten sonra su kuyusunda yakalandı.

15 Haziran’da Harun Sezer, birlikte yaşadığı Emel Öner’in ilk evliliğinden olan oğlu Alperen Ekinci’yi döverek öldürdü. Canice işlediği cinayet sonrasında öldürdüğü minik  Alperen’ in cesedini evlerinin 100 metre ilerisindeki mezarlığa gömdü. Katil Harun Sezer’in aralarında yaralamanın da bulunduğu bir çok suçu olduğu ortaya çıktı, katil işlediği cinayeti 1 hafta sonra akrabalarına anlatarak saklandı, akrabalarının polise ihbar vermesi sonucunda anne Emel Öner yakalanarak çıkarıldığı mahkemece suçlu bulunarak tutuklandı. Minik Alperen’in ise cesedi otopsi için çıkartıldıktan sonra tekrar toprağa verildi.

Cani Katil Kuyuda Yakalandı

Kayseri Emniyeti katil Harun Sezer’in kullanılmayan bir evde saklandığı ihbarını aldıktan sonra düzenlediği operasyon sonucu katili evin bahçesindeki su kuyusunda saklanırken yakaladı. Katil Sezer tutuklanarak cezaevine gönderildi.