Oyuncu Bahar Ara vermiş olduğu setlere dönme kararı alarak yeni projesine hazırlanıyordu fakat işler istediği gibi gitmedi Bahar Şahin koronavirüse yakalandı. Test sonuçları pozitif çıkan oyuncu Bahar Şahin setlere dönemeden geri adım attı.

Yeni projesine erken veda eden isim ayrılık kararını açıkladı. Televizyon ekranlarının sevilen isimlerinden ve sanat camiasından tek tek isimler gelmeye başladı. Koronavirüs hiç hız kaybetmeden yayılmaya devam ediyor.

Bahar Şahin'in koronavirüs testi pozitif çıktı - Magazin haberleri

Bahar Şahin’de bu isimlerden sadece birisidir. Geçtiğimiz günlerde setlere döneceği konuşulan Bahar Şahin’den kötü haber geldi. Koronavirüs testi pozitif çıktı. 23 yaşındaki ünlü oyuncu anı bir karar ile setlere ara verdi ve İyi Aile Babası dizisine başlamadan ayrıldı.

Sanat Camiasında Koronavirüs Etkisi

Çin’in Wuhan kentinde kendini gösteren ve hiç zaman kaybetmeden yayılımını son hız devam ettiren koronavirüs dünya geneline yayıldı ve yayılmaya devam ediyor. Vakalar çok fazla artış gösterdi ve pandemi sureci giderek ağırlaşıyor. Koronavirüs şuan televizyon ekranlarının sevilen isimlerini ve sanat camiasını da etkisi altına aldı. Birçok ünlü isim koronavirüse yakalanırlar ölenler bile oldu.

Bahar Şahin'in koronavirüs testi pozitif çıktı - Magazin haberleri

Ünlü İsimlerden Koronavirüs Haberleri Gelmeye Devam Ediyor…

İbrahim Büyükak komedyenliği ve oyunculuğu ile gönüllerde yer etmiş bir isimdir. Geçtiğimiz günlerde kendisinden koronavirüs testinin pozitif olduğu haberi alındı. Evde tedavi gören Büyükak kendini izole ediyor.

Usta oyunculuğu ile tanınan Şener Şen’de koronavirüs tedavisi görmüş isimler arasında yer alıyor. Sanatçı Haldun Dormen’de koronavirüse yakalanan başka bir ünlü isimdir. Yakalandığı koronavirüsü kısa sürede yenen İrem Derici virüsü yendiğini duyurdu.

BAHAR ŞAHİN | Dünden Bugüne - YouTube

Şarkıcı Ege’de yaptığı paylaşım ile koronavirüs olduğunu belirtti. Ünlü oyuncu Seda Bakan’da yaptığı açıklamalarda daha fazla dikkat edilmesi gerektiğine değinerek koronavirüs olduğunu ve atlattığını belirtti. Koronavirüse yakalanan bir diğer isim ise Nilgün Belgün olmuştu ve geçtiğimiz haftalarda virüsü atlattı.

Genç ve yakışıklı oyuncu Deniz Can Aktaş virüse yakalandı ve evinde tedavi görmektedir. Müzisyen olan Birol Namoğlu yakalandığı koronavirüsü sosyal medya platformunda açıkladı. Eser Yenenler test sonucu pozitif çıkmış ve evinde tedavi ile atlatmıştır. Usta oyuncu Timuçin Esen’de koronavirüse yakalanan isimler arasında yerini aldı.