$ DOLAR → Alış: 7,51 / Satış: 7,54
€ EURO → Alış: 8,86 / Satış: 8,89

1800 Temizlik Görevlisi Personel Alımına Başvurular Alınmaya Başladı! İşte Şartlar

İŞKUR üzerinden yayımlanan 1800 kişilik temizlik görevlisi memur personel alımına başvurular alınmaya başladı. Başvurmayı düşünecek adaylarda aranan şartlara ve diğer niteliklere haberimizde yer verdik…

  • 05.03.2019
1800 Temizlik Görevlisi Personel Alımına Başvurular Alınmaya Başladı! İşte Şartlar

Kamu kurumlarına ve bağlı kuruluşlarına İŞKUR üzerinden memur personel alımları yapılıyor. Özel sektör işletmelerine de yine İŞKUR aracılığıyla personel alımları gerçekleştirilmektedir. Bu ilanlar açık iş ilanları bölümünden tüm meslek gruplarını kapsayacak şekilde yayımlanmaktadır. Şuanda yaklaşık 45 bin kişilik personel alım ilanı, ilgili sayfa üzerinden kamuoyuna duyurulmakta, adayların başvuruları alınmaktadır. İlan edilen personel alımları arasında 1800 kişilik güvenlik görevlisi personel alımları da bulunuyor. Bu ilanlara başvurmayı düşünen adayların; en az ilkokul mezunu olması, temizlik malzemeleri ve gereçlerinin kullanımını biliyor olması, mesleki tecrübe sahibi olması, sorumluluk bilinci yüksek olması, askerlik hizmetini tamamlamış olması, görevini devamlı yapmasına engel rahatsızlığı bulunmuyor olması, takım çalışmasına yatkın olması, dış görünüşüne ve mesai saatlerine özen gösteriyor olması, kendisine verilecek temizlik odaklı görevleri zamanında ve titizlikle yerine getirebilecek olması gibi şartlar aranmaktadır.

İŞKUR ilanlarına başvurular nasıl yapılır?

İlanlara başvuru yapmak isteyen adaylar, dilerlerse online olarak açık iş ilanları bölümünden dilerlerse de şahsen müracaat edip İŞKUR il ve ilçe müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapabilirler. Başvurularda adayların mutlaka ilan numarasını not etmelerini ve bu şekilde müracaat etmelerini önermekteyiz. Mağduriyet yaşanmaması adına bu nokta önem arz etmektedir. Başvurular öncesinde mutlaka üye profilinizde yer alan özgeçmiş ve iletişim bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz. Aksi halde mağduriyetler yaşanabilmekte, ilan şartlarına uymayan adayların başvuruları değerlendirme sürecine dahil edilememektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.