Turkcell, 15 Temmuz başarısız hain darbe girişiminin 3. yılına girdiğimiz bugünde, şehit yakınları ve gaziler için muhteşem bir destek kampanyası altına imza atarak takdir topladı. Bu yeni kampanya kapsamında Turkcell’li olan tüm şehit eşlerine ve çocuklarına, aynı zamanda bir de gazilere 15 Temmuz itibarıyla 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı da kapsam dahiline alacak şekilde iki aylık bedava tarife sunacak.

Şirket olarak her zaman şehit ve gazilerin yanında olduklarını bildiren Murat Erkan, aynı zamanda 15 Temmuz etkinliklerinin yapıldığı tüm alanlarda Turkcell tarafından ücretsiz İnternet hizmeti verildiğini, direkt olarak alandan bağlantı gerçekleştirilebildiğini ifade etti.

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, Tarihin en büyük ihanet hareketinin meydana geldiği 15 Temmuz gecesinde en hızlı hareket sağlayan şirketler arasında yer alarak, Türkiye’ye, demokrasiye ve Türk halkının birbirine olan bağlılığını çok açık bir şekilde ortaya koyduklarını anlattı.

Bu bağlamda ülkesine ve demokrasisine sahip çıkmakta olan Halkın birbirleriyle haberleşmesinin kesilmemesi için “Acil Durum Paketi” hazırlayarak hemen devreye aldıklarını ifade etti.

Aradan geçen 3 yıllık süre boyunca Turkcell’li olarak, Türkiye’ye her alanda değer katıp insanlara layık olduğu kaliteli hizmeti sunmak adına her türlü kaliteli hizmeti aralıksız bir şekilde devam ettirdiklerini vurgulayan Erkan, bu vesileyle ülkemiz için can veren tüm şehitleri ve gazileri minnetle andıklarını belirtti.

Meydanlarda Ücretsiz Wi – Fi

Turkcell bunların yanı sıra Demokrasi ve Şehitleri Anma Programlarına katılacak olan vatandaşlara dayanışma amacıyla, Türkiye’nin her şehrindeki etkinlik alanına ücretsiz Wi – Fi hizmeti sağlayacak. Yarın sabaha kadar her meydandan ücretsiz İnternet’e erişim sağlanabilecek.

Vatandaşların yararlanabilmesi için Wi – Fi’ı açıp “Turkcell Wi- Fi” bağlantı ismini seçmeleri yeterli olacak.